wtorek, Marzec 17, 2020
Szanowni Panstwo ,

 

W uwagi na panującą epidemię, w trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo, wszystkie prowadzone przez naszych specjalistów konsultacje i terapie odbywają się on-line. Korzystamy ze Skype oraz Zoom.us. Zapisy prowadzimy jak zwykle – telefonicznie (nr tel. 691 562 520; 22 654 4471). 

 

W tym trudnym dla wielu rodzin czasie zapraszamy do konsultowania pojawiających się na bieżąco sytuacji i problemów w Państwa domach. Nadal prowadzimy diagnozy i terapie dzieci i młodzieży z zaburzeniami nastroju, stanami lękowymi, zaburzeniami odżywiania i sprawiających trudności wychowawcze. Dla rodzców oferujemy konsultacje rodzicielskie i terapię par. Szczególnie teraz nie chcemy, by nasi klienci pozostawali bez specjalistycznej opieki i pomocy.

 

W celu umówienia konsultacji z psychologiem, psychiatrą lub psychoterapeutą prosimy o telefon do gabinetu. Po umówieniu wizyty dostaniecie Państwo od nas sms z numerem rachunku bankowego, kwotą do zapłaty oraz e-mailem, na który należy wysłać potwierdzenie dokonania przelewu. Dokonanie przelewu i wysłanie jego potwierdzenia stanowi zakończenie procesu umawiania wizyty. Następnie prześlemy  Państwu link do spotkania on-line.

 

Tradycyjnie, na pierwszą konsultację zapraszamy OBOJE rodziców (chyba, że jest to niemożliwe) – bez dziecka. Prosimy o zabezpieczenie sobie odpowiedniego łącza internetowego oraz spokojnego miejsca, w którym przez 50 min. dzieci i inne osoby nie będą Państwu przeszkadzały.

 

Dla wielu z Państwa ten sposób prowadzenia konsultacji psychologicznej może być nowy, jednak jest on praktykowany od dawna i jego skuteczność w przypadku większości zgłaszanych przez klientów problemów nie odbiega od skuteczności spotkań w gabinecie.

 

Życzymy zdrowia i odwagi do mierzenia się z trudnościami,

 

 

Zespół Gabinetu Rodzice i Dziecie Szanowni Panstwo ,

Ze wzgledu na ogloszenie stanu pandemii oraz wszystkie zalecenia dotyczace pozostawania w domach informujemy, ze od 13.03.20 nie przyjmujemy na terapie ani konsultacje dzieci. Jednoczesnie oferujemy mozliwosc odbycia terapii / konsultacji psychologicznej dla doroslych i nastolatkow przez Skypa. Chec odbycia takiej konsultacji prosimy zglaszac w sekretariacie.

Gabinet Rodzice i Dzieci. wzgledu na ogloszenie stanu pandemii oraz wszystkie zalecenia dotyczace pozostawania w domach informujemy, ze od 13.03.20 nie przyjmujemy na terapie ani konsultacje dzieci. Jednoczesnie oferujemy mozliwosc odbycia terapii / konsultacji psychologicznej dla doroslych i nastolatkow przez Skypa. Chec odbycia takiej konsultacji prosimy zglaszac w sekretariacie.

Gabinet Rodzice i Dzieci. zgledu na ogloszenie stanu pandemii oraz wszystkie zalecenia dotyczace pozostawania w domach informujemy, ze od 13.03.20 nie przyjmujemy na terapie ani konsultacje dzieci. Jednoczesnie oferujey mozliwosc odbycia terapii / konsultacji psychologicznej dla doroslych i nastolatkow przez Skypa. Chec odbycia takiej konsultacji prosimy zglaszac w sekretariacie.
Gabinet Rodzice i Dzieci. 
Powrót